TEQOYA hava temizleyicileri, Temmuz 2020'de Roma Sapienza Üniversitesi Çevre Biyolojisi Departmanı tarafından H1N1 virüsü üzerinde test edildi. Hava temizleyicilerin Covid-19 ve aerosol bazlı virüs bulaşmasına karşı etkinliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için makalemizi okuyun.

15 yıllık araştırma sonucunda geliştirilen patentli teknolojiye dayanan hava iyonlaştırıcılarımız ozon içermez ve en tehlikeli olanlar dahil her boyuttaki kirletici partiküllere karşı etkilidir.

TEQOYA hava temizleyicileri, çevre dostu hava temizleme işlemi gerçekleştirerek Fransa'da tasarlanmış ve üretilmiştir: filtresiz, enerji tasarruflu, sessiz.

TEQOYA hava temizleyicileri , dünyanın en saf bölgelerinde var olan negatif iyon üretim koşullarını yeniden yaratır. Bu negatif iyonlar doğal temizleyiciler olarak hareket eder ve havayı temizleyerek sağlığımız için fayda sağlar.

 
 

TEQOYA hava temizleyicileri partikülleri ve mikropları %99'a kadar ortadan kaldırır.

Virüsler

Bakteriler

Hava

Kirliliği

Polen

Evcil Hayvan

Alerjileri

Partiküller

Kötü

Kokular

*H1N1 virüsü üzerinde Temmuz 2020'de Roma Sapienza Üniversitesi Çevre Biyolojisi Bölümü tarafından Emersum şirketi ile işbirliği içinde gerçekleştirilen viral yük azaltma oranı testi.

HER İHTİYACA UYGUN HAVA TEMİZLEYİCİLER

Evde, ofiste ya da seyahatte kendinizi hava kirliliği ve virüslerden koruyun.
TEQOYA hava iyonlaştırıcı teknolojisi, çevre dostu hava temizleme sunan tek teknolojidir
Filtresiz Atıksız
Tamamen Sessiz

Bakım Gerektirmeyen

Masrafsız

Ozon İçermez

Ultra Düşük Tüketim

1,5 Watt

Vivonca Logo

Temiz ve Sağlıklı Hava Her Yerde Seninle