TEQOYA DOKTORLAR VE HASTANELER İÇİN TEMİZ HAVA ÇÖZÜMLERİ

HASTALARINIZA RAHAT ve SAKİN RANDEVU SUNUN!

Kirliliğin sağlık üzerindeki sonuçları: göz ve boğaz tahrişleri, yorgunluk, stres, konsantrasyon güçlüğü, migren, astım, bakteriyel ve viral kontaminasyon, solunum problemleri ve hatta kardiyovasküler hastalıklar.

Fransa'daki ölümlerin %9'u hava kirliliğinden kaynaklanmaktadır (Kaynak: ADEME). Avrupa'da yılda yaklaşık 100.000 ölüm, iç mekan hava kirliliğiyle bağlantılıdır (Kaynak: OECD, WHO).

 

Doktor muayenehanesi, öncelikli olarak arınılması gereken bir yer.

Sağlık profesyonelleri ofislerinde havadaki mikrobiyolojik kontaminasyonu kontrol etmelidir. TEQOYA için Şubat 2018'de gerçekleştirilen OpinionWay araştırması bunu gösteriyor. İçinde Fransızlar, doktorların ameliyathanelerinde bekleme ve konsültasyon odalarındaki hava kalitesiyle ilgili endişelerini dile getiriyorlar.

 
 

TEQOYA hava temizleyicileri partikülleri ve mikropları %99'a kadar ortadan kaldırır.

Virüsler

Bakteriler

Hava

Kirliliği

Polen

Evcil Hayvan

Alerjileri

Partiküller

Kötü

Kokular

*H1N1 virüsü üzerinde Temmuz 2020'de Roma Sapienza Üniversitesi Çevre Biyolojisi Bölümü tarafından Emersum şirketi ile işbirliği içinde gerçekleştirilen viral yük azaltma oranı testi.

TEQOYA inovasyonu, 19. yüzyılın sonundan beri bilinen doğal bir fenomen olan hava iyonizasyonuna dayanmaktadır. Hava negatif iyonlarda ne kadar zenginse, partiküllerle o kadar az kirlenir.

Kentsel ortamda, özellikle binaların içinde, hava negatif iyonlardan yoksundur. Bu durum basit rahatsızlıklardan patolojilerin görünümüne kadar çeşitli rahatsızlıklara neden olur ve Bina Sendromu adı altında gruplandırılır. Sağlıksız (SBM).

TEQOYA hava temizleyicileri, havayı negatif iyonlarla zenginleştirerek iyonik dengesini geri kazandırır. Bir TEQOYA iyonlaştırıcıdan 1 veya 2 metrede, bir orman veya şelale için tipik olan negatif iyon konsantrasyonu bulunur. Havadaki partiküller ve mikroorganizmalardaki konsantrasyon önemli ölçüde azalır.

HER İHTİYACA UYGUN HAVA TEMİZLEYİCİLER

Evde, ofiste ya da seyahatte kendinizi hava kirliliği ve virüslerden koruyun.
TEQOYA hava iyonlaştırıcı teknolojisi, çevre dostu hava temizleme sunan tek teknolojidir
Filtresiz Atıksız
Tamamen Sessiz

Bakım Gerektirmeyen

Masrafsız

Ozon İçermez

Ultra Düşük Tüketim

1,5 Watt

Vivonca Logo

Temiz ve Sağlıklı Hava Her Yerde Seninle