VIVONCA HEALTH

Hakkımızda

Tüm dünyada sağlığa yönelik iyi çözümler sunan ürünlerin araştırılarak, doğru alanlarda kullanımı için tedariğini sağlar. Sağlık alanında toplamda 30 yılı aşkın deneyimi ile sağlığın korunmasına yönelik ürünlerin takibindedir. Tüm dünyada çevresel etkenlere bağlı kanser türlerindeki artış nedeniyle sağlığı tehdit eden dış etkenlerden korunmak için gelişmiş teknoloji ürünlerini ön planda tutar.

Hedefi: Çevresel etkenlerin oluşturduğu kanser ve diğer kronik hastalık risklerini azaltmak olan Vivonca ismini buradan alır.
 

HEADWATERS

Headwaters Hakkında;

Headwaters, 1993 yılında kurulmuş olup, dünya çapında 54'den fazla ülkede çok çeşitli yenilikçi ürünleri icat eder, tasarlar, geliştirir, üretir ve pazarlar.

Kurucular, ilk günden itibaren müşteri ihtiyaçlarını çözmek için yenilikçi, üstün ürün çözümleri sunmaya inanıyorlardı. Bu misyon, tasarımlarını yaptıkları ürünlerle müşteri pazarlarına dünya çapında bir işletme olmalarını sağladı.

Headwaters'ın FilterStream® bölümü, AirTamer® markası altında dünyanın en verimli, etkili kişisel hava temizleyicisini satmaktadır.

parallax background

REFERANS ŞİRKETLER

REFERANSLAR

SATIŞ NOKTALARI

Vivonca Logo

Temiz ve Sağlıklı Hava Her Yerde Seninle